Ogrodnictwo

 • Flower-Garden Tomasz Koblański

  Flower-Garden Tomasz Koblański

  sklep ogrodniczy, sadzonki roślin

  Flower Garden może pomóc upiększyć Ci Twój ogród lub działkę. Jeśli marzysz o wielobarwnym ogrodzie, jednak nie wiesz, jak należałoby go stworzyć, to nasza firma jest tym, czego poszukiwałeś. Możemy zaoferować wiele wyjątkowych roślin z własnej plantacji.
 • Eko-Krusz s.c. A. S. Bergańscy

  Eko-Krusz s.c. A. S. Bergańscy

  czarnoziem, kamienie ozdobne, kamień ogrodowy, kruszywa budowlane, kruszywa drogowe, rozbiórki, ziemia ogrodowa

  Przedsiębiorstwo Eko-Krusz s.c. działa od 2009 roku. Na początku specjalizowaliśmy się jedynie w robotach rozbiórkowych i pracach ziemnych. Nie chcemy jednak na tym poprzestać. Stawiamy na postęp.
 • Magiczne Ogrody - zielone ściany w pokoju

  Magiczne Ogrody – zielone ściany w pokoju

  kwiaty stabilizowane, ogrody pionowe, rośliny stabilizowane, stabilizacja roślin, stabilizowanie roślin, ściana zieleni, ściany zieleni, zielona ściana, zielona ściana z mchu, zielone ściany, zielone ściany w pokoju, zielone ściany z mchu

  D&J Garden Projekt to jedna z limitowanych firm w Polsce, która dostarcza swoim kontrahentom niespotykane nigdzie indziej zielone ściany z mchu w korzystnej cenie. Niespotykane nigdzie indziej ściany z żywych roślin wspaniale sprawdzą się nie tylko w awangardowych, jak i w tradycyjnych wystrojach pomieszczeń. Unikatowe rośliny stabilizowane, to odpowiednia propozycja nie tylko do mieszkań prywatnych, jak i również do pomieszczeń publicznych i pomieszczeń biurowych.
 • Projektowanie ogrodów Warszawa

  Projektowanie ogrodów Warszawa

  projektowanie ogrodów, urządzanie ogrodów, zakładanie ogrodów, ogrody przydomowe, projekty ogrodów

  Szukasz firmy, która wykona projekt Twojego ogrodu, założy ogród wg. istniejącego projektu czy zainstaluje system nawadniania, skontaktuj sie z nami.